Fame Club #1
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fame Club ~

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Neden İflas Etti?

2 posters
YazarMesaj
#Turkıshawty.
Moderatör
Moderatör
#Turkıshawty.

Rep : 250

Neden İflas Etti? Empty
MesajKonu: Neden İflas Etti?   Neden İflas Etti? Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 11:32 am

Neden İflas Etti? 1306770562_37_gaga-kapak
200 kostüme 3 milyon dolar verdim...
Satın aldığım tek büyük şey babamın kalp pili ve aileme aldığım Rolls Royce’tu

Müziği kadar tartışmalı kostümleriyle de konuşulan, hatta kostümleri müziğini gölgeleyen Lady Gaga, ‘Monster’s Ball’ turnesinde iflas ettiğini açıkladı. Lady Gaga, turne kapsamında 18 ayda verdiği 200 konserin prodüksiyon maliyeti yüzünden 3 milyon dolar zarar ettiğini söyledi.
25 yaşındaki şarkıcı Financial Times için Stephen Fry’a yaptığı açıklamada, “Aslında Monster Ball’un ilk bölümünde iflas etmiştim. Herkesi çağırıp şunu söylediğimi hatırlıyorum; ‘Neden herkes param olmadığını söylüyor. Bu saçma. Bir numara olan beş tane şarkım var.’ Onlarsa bana '3 milyon dolar borcun var’ dedi” ifadelerini kullandı.
Paranın bir anlam ifade etmediğini söyleyen Lady Gaga, “Satın aldığım tek büyük şeyler, babamın kalp pili ve aileme evlilik yıldönümleri için bir Rolls Royce’tu” dedi.
Vane.
Admin
Admin
Vane.

Rep : 174

Neden İflas Etti? Empty
MesajKonu: Geri: Neden İflas Etti?   Neden İflas Etti? Icon_minitimePerş. Tem. 07, 2011 7:36 pm

Teşekkürler.
#Turkıshawty.
Moderatör
Moderatör
#Turkıshawty.

Rep : 250

Neden İflas Etti? Empty
MesajKonu: Geri: Neden İflas Etti?   Neden İflas Etti? Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 12:30 pm

Önemli değil

Neden İflas Etti?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İflas Etti!